In de Workshop Rap met AI leer je hoe je zelf een rap kunt maken én opnemen, samen met een slimme computer! De AI helpt je door je ideeën en aanwijzingen om te zetten in coole rapteksten. Zo kun je jouw eigen stijl en verhaal laten zien in de woorden van de rap.
De workshopdocent vertelt ook hoe rap ooit is begonnen en geeft tips over belangrijke dingen in een rap, zoals rijmen, flow en ritme. Zo weet je precies hoe je de AI de juiste richting kunt geven en samen iets unieks kunt maken.
Aan het eind van de workshop nemen we de rap op, zodat je hem echt kunt horen. Binnen een week wordt de track professioneel gemixt en krijg je hem per e-mail toegestuurd. Zo kun je altijd terugluisteren naar jouw eigen rap, gemaakt samen met AI!
Over de docent
Jelle Verse is artiest en geeft workshops in rappen. Als rapper stond hij op tientallen festivals en werd zijn muziek gedraaid op o.a. FunX en 3FM.
Sinds 2016 geeft hij rapworkshops op scholen, bso’s en kinderfeestjes. Daar ontdekte hij hoe kinderen kunnen stralen met rijm en ritme, en hoe hun plezier in taal groeit als er een beat onder ligt. Met De Rijmslang en zijn Papegaai maakt Jelle Verse zijn debuut als kinderboekenschrijver. In dit boek komen muziek en onderwijs samen.
Leeftijdsindicatie: 7 tm 12