Kom langs en praat met de journalisten die schrijven over alles wat er gebeurt in de regio Sint-Michielsgestel.
Een opmerking, een leuk verhaal of de actuele thema's: we horen graag wat jou bezighoudt!
Een column schrijven is heerlijk: jouw scherpe blik en uitgesproken mening puntig uiteengezet in een eigen stijl.
Wat is een gedicht? Wat is poëzie? En waarom zijn die twee niet per se hetzelfde? Hoe schrijf je een gedicht als je geen tijd hebt om op inspiratie te wachten?
Schrijven kan troost bieden bij verlies, verandering of verdriet. In deze workshop ontdek je hoe woorden ruimte kunnen geven aan wat er binnenin je leeft.
Ben je nieuwsgierig naar wat kunstmatige intelligentie (AI) in de vorm van taalmodellen is en hoe dit jouw schrijfproces kan ondersteunen en verrijken? Maak op een toegankelijke manier kennis met generatieve AI.
Wil jij een fantasy/science fiction verhaal schrijven? De jonge Bossche schrijfster Britt van den Elzen neemt je mee aan de hand van twee klassiekers: The Lord of the Rings en Harry Potter.
Poëziegesprek over gedichten van Esther Jansma. Vorig jaar verscheen haar bundel We moeten ‘misschien’ blijven denken, die haar laatste bleek te zijn. Als archeologe wist Esther Jansma (1958–2025) als geen ander dat wat verdwenen lijkt wellicht nog ergens bestaat.
Deze workshop biedt een inkijkje in de vijf pijlers voor het aantrekkelijker leren schrijven van teksten voor een breed publiek.