Hoe ontdek je je kerntalenten?
Waarom krijg je van sommige dingen energie en kosten andere juist moeite? Tijdens deze interactieve lezing ontdek je de kerntalentenmethode: een verrassende manier om inzicht te krijgen in jouw natuurlijke talenten en drijfveren.
Door terug te kijken naar wat je als kind het liefst deed, ontdek je waar jouw kracht ligt. Je leert hoe een kerntalentenanalyse werkt en hoe deze kan helpen bij keuzes rondom werk, studie, persoonlijke ontwikkeling en levensgeluk.
Na afloop weet je wat kerntalenten zijn, hoe de methode werkt en hoe deze inzichten je kunnen helpen om met meer energie, voldoening en richting in het leven te staan.
Hans Lips neemt je met enthousiasme mee in de wereld van kerntalenten. Vanuit zijn passie voor persoonlijke ontwikkeling en zijn nieuwsgierigheid naar wat mensen beweegt, inspireert hij je om je eigen natuurlijke potentieel te ontdekken.
Met talentvolle groet,
Hans Lips
**Over Walk&Talk**
Bibliotheek Vught biedt in Vught werkzoekenden de mogelijkheid om elkaar maandelijks op een vaste dag en tijd te ontmoeten. Tijdens Walk&Talk bijeenkomsten kunnen zij ervaringen met elkaar delen, contacten leggen en krijgen zij tips en suggesties die helpen in hun zoektocht naar een geschikte baan.
Mooie ontmoetingen
Walk&Talk biedt laagdrempelige bijeenkomsten voor werkzoekenden waarbij veelvoorkomende onderwerpen rondom solliciteren in de huidige tijd worden besproken en waarbij ruimte is voor mensen om te netwerken. Je kunt even los komen van het etiket van ‘werkzoekende’, maar juist ervaringen delen en je horizon verbreden door mooie ontmoetingen met anderen.
Vergroot je netwerk
Ben je werkzoekend? Wees dan van harte welkom bij deze laagdrempelige bijeenkomsten en laat je informeren. Verruim je netwerk en kennis en grijp de kans om jezelf verder te ontplooien. Hopelijk mogen we jullie weer verwelkomen.
De Walk&Talk bijeenkomsten vinden maandelijks plaats in DePetrus in Vught. De koffie en thee staat dan klaar. Deelname is gratis, graag aanmelden via kaartverkoop.