Record it! Podcast maken

Na één ochtend en 3 middagen heb je geleerd hoe je een eigen podcast kan maken en heb je minimaal een begin van een eigen aflevering. Focus ligt op het toewerken naar een eindresultaat en het leren van skills.

 

Meerdere locaties
Meerdere data
Overig, Volwassenen

Textiel Design

In deze korte cursus werkt iedereen aan zijn eigen textielkunst project, maar in iedere les worden er andere thema's en technieken aangeboden. De technieken die aan bod komen zijn bijvoorbeeld naaldvilt, borduren, botanisch printen, upcycling, transfer printen en laser cutting.

Meerdere locaties
Meerdere data
Overig, Volwassenen
Kamille plant tekening
Vol

Natuurworkshop: Kamille

Altijd al willen weten wat je allemaal met de kamille plant kunt?! In deze natuurworkshop gaan we met dit veelzijdige (on)kruid aan de slag en deze culinair, creatief en inhoudelijk uitpluizen.

Willem Twee Kunstruimte, Boschdijkstraat 100 5211VD Den Bosch
Zaterdag 10 mei
14:00 - 16:00
Beeldend, Jongeren, Volwassenen
code
Nog 15 plekken beschikbaar

Creative Coding Cursus

Ontdek in drie avonden hoe je met simpele programmeerconcepten zelf digitale kunst kunt maken. Je leert code te schrijven en gebruiken voor kleurrijke animaties tot unieke, steeds veranderende kunstwerken. We werken met vormen, kleuren en beweging. 

Willem Twee Kunstruimte, Boschdijkstraat 100 5211VD Den Bosch
Donderdag 23 oktober
19:30 - 21:30
Maken en Technologie, Jongeren, Volwassenen