In deze korte cursus werkt iedereen aan zijn eigen textielkunst project, maar in iedere les worden er andere thema's en technieken aangeboden. De technieken die aan bod komen zijn bijvoorbeeld naaldvilt, borduren, botanisch printen, upcycling, transfer printen en laser cutting.
Zie jij de wereld met een scherpe, observatieve blik en wil je die omzetten in een pakkende column? Schrijf je dan in voor de workshop column schrijven!
De workshop is voor jongvolwassenen tussen (ongeveer) de 15 - 27 jaar oud.
Deze cursus vindt plaats op dinsdag 18 en 25 maart en 1 en 8 april. De naaicursus voor beginners bestaat uit 4 lessen van 16:00-18:00 uur in de Willem Twee Kunstruimte in Den Bosch.
Deze cursus vindt plaats op dinsdag 6, 13, 20 en 27 mei. De naaicursus voor beginners bestaat uit 4 lessen van 19:00-21:00 uur in de Willem Twee Kunstruimte in Den Bosch.
Deze cursus vindt plaats op dinsdag 6, 13, 20 en 27 mei. De naaicursus voor beginners bestaat uit 4 lessen van 16:00-18:00 uur in de Willem Twee Kunstruimte in Den Bosch.
Deze cursus vindt plaats op donderdag 15, 22 en 29 mei en 5, 19 en 26 juni. De naaicursus voor gevorderden bestaat uit 6 lessen van 19:00-21:00 uur in de Willem Twee Kunstruimte in Den Bosch.
In deze tweedelige workshop Creatief Schrijven gebruiken we de stad en haar bewoners als onze grootste inspiratiebron. Den Bosch vormt het decor – niet alleen het centrum, maar juist ook de wijken, pleinen, straten en mensen daarbuiten.
Deze Naaicursus voor gevorderden vindt plaats op dinsdag en bestaat uit 6 lessen. De cursus is geschikt voor deelnemers die al een beginnerscursus hebben gedaan en/of enige basiskennis hebben.
De Naaicursus voor beginners vindt plaats op donderdag en bestaat uit 4 lessen. In de eerste les leer je alles over de naaimachine en vanaf les 2 werk je aan een zelfgekozen beginnersproject.
Een cursus voor iedereen die graag wil tekenen en schilderen. Voor de beginners is er ruimte om hun talenten te ontdekken. Voor de gevorderden is er de mogelijkheid om hun talenten te ontplooien.
Heb je al ervaring met tekenen en schilderen en heb je de wens om je technieken te verbeteren? Dit kan bij Huis73 onder begeleiding van onze ervaren docent in de Mentorgroep.