Wij vinden het belangrijk om iets te doen waar je gelukkig van wordt en daarbij te werken vanuit je gevoel. Werk hard, leer veel choreografie en breng verdieping aan in jouw danstechniek.
Een cursus voor iedereen die graag wil tekenen en schilderen. Voor de beginners is er ruimte om hun talenten te ontdekken. Voor de gevorderden is er de mogelijkheid om hun talenten te ontplooien.
Vind je het leuk om te tekenen of te schilderen? In deze cursus ga je op zoek naar jouw manier van tekenen. Je gaat aan de slag en je ontdekt allemaal nieuwe manieren waardoor je nog beter leert tekenen.
Heb je al ervaring met tekenen en schilderen en heb je de wens om je technieken te verbeteren? Dit kan bij Huis73 onder begeleiding van onze ervaren docent in de Mentorgroep.
De Strijkmaatjes is dé leuke samenspeel- en leerplek voor jonge violisten en cellisten vanaf 7 jaar. Je kunt er al vrij snel aan meedoen, zelfs als je nog niet zo heel lang op muziekles zit.
Wil jij graag samen zingen in een kleine groep? Zing je graag en wil je nog veel meer leren? Doe dan mee aan deze leuke zangcursus in groepsvorm. De cursus bestaat uit 14 lessen.
Wil jij graag samen zingen in een popkoor? Zing je graag, heb je al ervaring en wil je nog veel meer leren? Doe dan mee aan deze leuke zangcursus in groepsvorm van 14 lessen.
Speel je saxofoon en wil je graag samen muziek maken? Sluit je dan aan bij Sax in the City, het saxofoonensemble voor volwassenen van Huis73! Alle saxofoonsoorten zijn welkom: sopraan, alt, tenor en bariton.
Door muziek en fantasie plus eenvoudige bewegingen ontwikkelen peuters hun motoriek, ritmegevoel en zelfvertrouwen. Ouders worden in deze les ook uitgenodigd om mee te dansen en krijgen tips mee over hoe je dit thuis ook samen kan doen.
Peuterdans is een speelse en vrolijke manier om te bewegen. Door muziek en fantasie plus eenvoudige bewegingen ontwikkelen peuters hun motoriek, ritmegevoel en zelfvertrouwen. Er is ruimte voor eigen dansjes naast de dansjes en oefeningen die we doen.
Speel jij dwarsfluit en wil je samen musiceren met andere fluitisten? Kom dan meespelen met Fluitensemble Flow!, het fluitensemble voor volwassenen van Huis73.
Hoe leuk is het om samen muziek te maken?!
Spelenderwijs leer jij alles over muziek. We maken kennis met ritme, melodie en leren zingen, spelen en luisteren. In deze lessen gaan we veel ontdekken over de muziekwereld.
Hoe leuk is het om samen muziek te maken?!
We gaan zingen, spelen, lezen, luisteren én muziekinstrumenten uitproberen. Met elkaar gaan we heel veel leren over muziek en wat muziek met je kan doen.
Ben jij een enthousiaste zanger(es) met al enige ervaring en wil je je verder ontwikkelen buiten het zingen in een koor? Meld je dan aan voor de cursus ‘Abba, Bach en Chanson’.
Heb je altijd al gitaar willen leren spelen? Wil je jezelf leren begeleiden op gitaar, jezelf verdiepen in het klassieke gitaar repertoire of gewoon lekker met je favoriete band meespelen? Twijfel niet langer en schrijf je in!
Heb je altijd al gitaar willen leren spelen? Wil je jezelf leren begeleiden op gitaar, jezelf verdiepen in het klassieke gitaar repertoire of gewoon lekker met je favoriete band meespelen? Twijfel niet langer en schrijf je in!