KinderAtelier: Toeval bestaat (niet)
Bij de kunststroming dada gebruikten ze toevalligheid als inspiratie. En dat leidde tot revolutionaire kunst. Kunnen wij het toeval ook gebruiken om dingen te maken? We zoeken het uit!
Bibliotheek Rosmalen
Bij de kunststroming dada gebruikten ze toevalligheid als inspiratie. En dat leidde tot revolutionaire kunst. Kunnen wij het toeval ook gebruiken om dingen te maken? We zoeken het uit!
We gaan op avontuur door het gebouw! Wat valt er allemaal te ontdekken als we net iets anders kijken, luisteren, ruiken, voelen en bewegen? Onze vondsten vormen samen weer iets nieuws. Durf je mee?
Na het winkelen nog even een bandje kijken? Die borrel met je vrienden net dat beetje extra’s geven? Kom dan naar H73 live!, de muzikale zaterdagmiddagborrel in hartje Den Bosch. Met zaterdag 11 oktober een optreden van Dr. Gumbo Brass!
Na het winkelen nog even een bandje kijken? Die borrel met je vrienden net dat beetje extra’s geven? Kom dan naar H73 live!, de muzikale zaterdagmiddagborrel in hartje Den Bosch. Met zaterdag 25 oktober de band Walk in the Park!
Onder, boven, heen en weer. Weven is al 27.000 jaar oud, maar nog steeds populair als kunstvorm. We gaan weven met draad maar ook met andere materialen en combinaties. Iedereen gaat met een paar leuke experimenten weer naar huis!
Wil je een coole surprise maken voor je klasgenoot, familielid of vriend(in)? In dit KinderAtelier kun je hier mooi mee aan de slag! Wij zorgen voor bergen karton, lijm, allerhande knutselmateriaal en verf.