Belangrijk: Koffie met Kennis is voor iedereen gratis toegankelijk. Jezelf aanmelden om de groepsgrootte in te schatten is nodig. Dit kan via de mail (zie contact onderaan deze pagina), telefonisch tijdens openingstijden:073 680 2975 of bij het personeel van Den Durpsherd. Graag vermelden dat u naar Koffie met Kennis over de zonsverduistering wilt komen.
Hoewel de zon in Nederland op 12 augustus niet volledig verduisterd zal zijn, is dit op andere plekken wel het geval. Omdat een totale zonsverduistering zeer bijzonder is, komen de vrijwilligers van Sterrenwacht Halley naar Huis73 in Berlicum om hier uitgebreid over te vertellen.
Op 5 augustus, precies één week voordat de totale verduistering plaatsvindt, is iedereen van harte welkom in Den Durpsherd. Naderhand mag iedereen ook door een speciale telescoop naar de zon kijken.
Koffie met kennis
Deze activiteit over de zonsverduistering hoort bij Koffie met Kennis. Via deze naam organiseert Huis73 (Bibliotheek Sint-Michielsgestel & Berlicum) diverse lezingen en bijeenkomsten. Het doel is, op een laagdrempelige manier, iets nieuws leren en inspiratie opdoen. Van een lokale auteur tot de wijkagent; het komt allemaal voorbij. Koffie met Kennis is altijd gratis (ook de koffie en het koekje) en voor iedereen toegankelijk.
Benieuwd wanneer Koffie met Kennis georganiseerd wordt? Kijk dan in de agenda van Huis73 of vraag in Meander of Den Durpsherd naar de aankomende momenten.
Contact
Aanmelden -of ben jij/ken jij een interessante spreker voor Koffie met Kennis? Mail dan naar Sint-Michielsgestel@huis73.nl of Berlicum@huis73.nl
Kies jouw ideale moment
| Dag | Datum(s) | Tijd | Locatie | |
|---|---|---|---|---|
| Dag | Woensdag | |||
| Datum | 05 augustus 2026 | |||
| Tijd | 10:30 - 12:00 | |||
| Locatie | Bibliotheek Berlicum Kerkwijk 61 5258 KB Berlicum | |||