I.s.m. PERRON-3
Een vrolijke interactieve voorstelling voor kleuters gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van Sylviane Donnio & Dorothée de Monfreid. In een intieme, speelse sfeer speelt en zingt Joes een dag uit het leven van de krokodil die wel een kindje zou lusten. De kleine krokodil vindt bananen best lekker, maar eigenlijk zou hij ook wel eens een kindje lusten. Op een dag ziet hij een meisje en waagt hij een poging... Een dolkomisch verhaal met fijne, droge humor die iedereen, jong en oud, zal waarderen.
Een gevarieerd optreden waarbij de kinderen luidkeels mee kunnen zingen en dansen! En ook al is het een beetje spannend, de krokodil bijt misschien in je bil... er worden geen kindjes opgegeten!
Kaarten voor deze voorstelling kun je kopen bij PERRON-3
Nationale Kinder Theater Week
Deze voorstelling is onderdeel van de Nationale Kinder Theater Week. In deze week worden er voor en achter de schermen in samenwerking met PERRON-3 extra gratis activiteiten georganiseerd, speciaal voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Kies jouw ideale moment
| Dag | Datum(s) | Tijd | Locatie | |
|---|---|---|---|---|
| Dag | Woensdag | |||
| Datum | 21 oktober 2026 | |||
| Tijd | 15:00 - 15:45 | |||
| Locatie | PERRON-3 Hoff van Hollantlaan 1 5243 SR Rosmalen | |||