De Hans Vlekdag start om 13 uur met twee poëzieworkshops rond het werk van de dichter: een leesworkshop en een schrijfworkshop. Deze workshops vinden gelijktijdig plaats van 13.00 - 14.45 uur. Wie deelneemt aan een workshop heeft daarmee ook toegang tot het vervolg van het programma.
Over Hans Vlek
De dichter Hans R. Vlek (Amsterdam, 2 juli 1947 - Den Bosch, 15 juli 2016) was een opvallende verschijning in de Nederlandse literatuur en in het Bossche straatbeeld. Het Vlekgenootschap organiseert op zaterdag 4 juli samen met Huis73 een literair evenement om de dichter tien jaar na zijn overlijden in het licht te zetten.
Leesworkshop
Teun Eljon begeleidt de leesworkshop. Teun houdt zich bezig met ongeveer alles wat op het podium gebeurt: hij is cabaretier, MC, host, presentator, voordrachtskunstenaar.
Schrijfworkshop
In de schrijfworkshop nemen deelnemers de poëzie van Hans Vlek als aanleiding of uitgangspunt om ter plekke zelf een of meer eigen gedichten te schrijven. Deze workshop wordt begeleid door Renske van Dillen. Renske is docent aan de St. Joost Academy of Art & Design en zelf dichteres.
Toegang
Programma inclusief Workshop: €15.
Opening, lezing, film en performance: €12,50.
Lees meer over Hans Vlek en het programma en workshops bij www.huis73.nl/hansvlekdag
Kies jouw ideale moment
| Dag | Datum(s) | Tijd | Locatie | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| Dag | Zaterdag | ||||
| Datum | 04 juli 2026 | ||||
| Tijd | 13:00 - 14:45 | ||||
| Locatie | Huis73 Den Bosch Hinthamerstraat 72 5211 MR 's-Hertogenbosch | ||||
| Beschikbaarheid | Nog 15 plekken beschikbaar | ||||
|
Koop kaarten
|
|||||